.

Moen 164927BN Замена 4-Функцијата за Еко-Ефикасноста Рачни Showerhead, Масло Протри Бронза

Moen 164927BN Замена 4-Функцијата за Еко-Ефикасноста Рачни Showerhead, Масло Протри Бронза

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Туш ќе ве разбуди, ја смирува вашите сетила или релаксира вашето тело - и тоа започнува од минута ќе се чекор во вода.Капење на бебето.Од чешми и фамилии да филтрација системи и ѓубре продажби, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата кујна.И од завршува за иновации на инсталацијата, постојат многу причини зошто Moen е вистинскиот избор за вашата кујна.Од рачни тушеви и rainshowers да слајд барови и спрејови за тело, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашиот туш.Од мали, интимни прав соби голем, луксузен господар бањи, мали промени во вашата бања може да направи голема разлика во освежување на еден од најпрометните соби во куќата.Донесе елеганција во вашиот дом со премиум селекции од Moen.УНИКАТЕН ФИНИШ : Масло-Протри Бронза заврши обезбедува богат, темно кафена, Стариот Свет заврши со впечатлива светло и темно акценти.Од бања потоне чешми и када спојници да бања безбедност и додатоци, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата бања.Од софистицираност на периодот традиционалната до рационализација на лицето на минималистички современа, ќе најдете голем број на неверојатни начини да ги изразат вашиот стил со производи од Moen.Со значајни иновации како што се вода низ вашиот дом следи и контролира со еден стан или совршено топло и запотен врнежи можете да почнете со вашиот глас, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само во барање на функционалност, но исто така и во најновите технолошки трендови.Се фокусира на деталите со Moen производи, и ќе биде во можност да се прилагодите овој простор - што го прави повеќе стилски, додека размислува на вашиот личен вкус.Prepping за семејни вечери.И со значајни иновации како лесно и брзо тапа инсталација со M-PACT или интегрирани мастило марки на вашата бања прибор ви покажува каде да се вежба со Притиснете & Означи, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.

Особините