.

DILUK Премиум Туш Главата и Дрвени Сапун Носителот, Филтер Филтрација Висок Притисок на Вода, 3 Режим Функција Спреј Рачни Showerhead За Сува Кожа & Коса

DILUK Премиум Туш Главата и Дрвени Сапун Носителот, Филтер Филтрација Висок Притисок на Вода, 3 Режим Функција Спреј Рачни

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔️Бесплатен Подарок Вклучени : Уживајте во нашиот бесплатен дрвени сапун држачот. ✔️Еколошки Туш Глава : Оваа eco-friendly туш главата е дизајниран со револуционерен микро млазницата штекер за да се зголеми брзината на проток на вода и вода под притисок, додека чувство нежно и пријатно на кожата.Неговите високи густи филтер карактеристики мулти-слој филтрација за да се отстрани нечистотии во водата што се штетни за кожата додека заштеда до 30%.Содржи 3 туш начини : врнежи,порака,и добивање на спреј за уникатен спа искуство во секое миење и намалување на секојдневен стрес. ✔️Здравје/Убавина Придобивки : АБС материјал носи нови холистички пристап до вашиот врнежи.Оваа одржлив туш главата, ги отстранува хемикалии од вашиот вода со користење на комбинација на филтрирање минерали да се отстрани хлор, флуор, тешки метали, нечистотии и бактерии.На филтрирање камења додадете здравствени придобивки за вашата дневна рутина. ✔️КАМЕЊА : минерални камења во туш главата содржат многу придобивки за вашата дневна туш.Тоа зголемување на водите PH баланс, ја обновува кожата со отстранување на токсините во вода, како и подобрување на кожи од страна на задржување на влагата на кожата помазна тен намалување на јадеж на кожата и сува кожа.Нашите камења, исто така, ја подобрува губење на косата, преку подобрување на scalps услови за посилна коса. (Повеќе Детали во описот). ✔️ ГАРАНЦИЈА : Ние нудиме 30 ден гаранција и бесплатна замена ако не сте 100% задоволни.

Особините