.

VEY14 Јасно Рачни Showerhead 3 Начини Ionic Филтер Висок Притисок Туш Главата за Сува Кожа & Коса (80mm/3inches)

VEY14 Јасно Рачни Showerhead 3 Начини Ionic Филтер Висок Притисок Туш Главата за Сува Кожа & Коса (80mm/3inches)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Филтер за вода од чешма.На showerhead содржи Биоактивни Минерални Камен помогне за прочистување на вода и други нечистотии.Подобрување на сува кожа и да се намали опаѓањето на косата.Вграден-во енергија топката.Прилагодување на PH вредноста на квалитетот на водата во слабо алкална, корисни за здравјето на луѓето.Спа искуство и Anion Филтрација Технологија.Преку композитни керамички честички дисперзирани, да се ослободат замор abd промовирање на метаболизмот.Вграден-во Anion Филтрирање честички, ефикасно филтер нечистотии.Заштеда на вода.Микро Млазницата механизам заштедува вода до 30%.Туш главата има мали вода дупки и посебна структура, за да се стигне до водата,-зачувување ефект.Универзална компатибилност и лесна инсталација.Оваа туш главата, со дијаметар од 6cm конекторот е компатибилен со 99% од стандардна туш црева на пазарот.Едноставно поврзете го showerhead да било бања црево, а потоа започнете со земање на туш.

Особините