.

Козметички Огледало kidsproof Metallica Печати Зголемените Бранови

Козметички Огледало kidsproof Metallica Печати Зголемените Бранови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Generice производи.Дијаметар е од 6,2 cm.Добар материјал, издржлив и лесен, заштита на вашиот уред од гребнатини, нечистотија, и други дневен надомест на штета.Материјал : Метал.козметички огледало kidsproof Metallica печати Зголемените Бранови.козметички огледало kidsproof Metallica печати Зголемените Wavesmade од метал.Цел под прилагодено дизајн : 1. Сликата не помалку од 800*800 е потребно.2. Одговор ќе биде на располагање во рамките 12hours. 3. По вашиот чек, можете да поставите цел на дизајнот.Сите треба за нашите produsts, ве молиме пратете ни порака на.Најдолго време за испорака е 24 часа.

Особините