.

Чекор Ритуал Made2Play Деца' Чевли Патики за Девојки, Розова Мулти, 6.5 Широк Деца

Чекор Ритуал Made2Play Деца' Чевли Патики за Девојки, Розова Мулти, 6.5 Широк Деца

DEN 1294.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени во САД или Увезуваат.Етилен Винил Ацетат единствена.Стилски Деца Чевли : Овие извонредно стилски девојки чевли имаат сите нивните бази покриени со спортски кожа и решетката на горниот и стабилизирачки заоблени-edge дизајн.Изграден за Удобност : Нашите девојки трчање функција синтетички insole и поместена пета јака; ortholite меморија-пена footbed обезбедува удобен underfoot амортизирање.Удобен Дизајн : Нашите деца девојка чевли се исклучително лесно да се стави на или полетување со еластична гор faux laces и прилагодливи кука и јамка околу рака затворање; функција лесен дизајн со висок влечење не-означување гума outsoles.Лесен за Чистење : Чекор Ритуал девојки спортски чевли вклучуваат антимикробна linings за мирис превенција и се 100% машина перат.APMA Одобрен : Опремени со специјализирани функции, како рамнотежа-им помогне на заоблени outsoles, нашите Чекор Ритуал чевли за девојки се промовира нога здравје.

Особините