.

Luverne Камион Опрема 571443 Работи Одбор

Luverne Камион Опрема 571443 Работи Одбор

DEN 3408.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа backsplash комплет обезбедува дополнителна заштита и додава завршувањето на допир за да го изгледот и функцијата на вашиот LUVERNE работи одбори.Тој е дизајниран за да ги собере нашите Mega Steps или О-Мега II страна чекори и лесно може да се скрати за да се вклопи во практично секоја апликација.Да се осигура дека вода, нечистотија и ' рѓа не се проблем, оваа backsplash карактеристики трајни црна пластична конструкција.Изградена од трајни црна пластика.Вклучува само-прислушување завртки за лесно прилог.Собрани во САД.Вклучува еден пар на backsplashes и монтажа на хардвер.Оваа backsplash комплет обезбедува дополнителна заштита и додава завршувањето на допир за да го изгледот и функцијата на вашиот LUVERNE работи одбори.Тој е дизајниран за да ги собере нашите Mega Steps® или О-Мега II™ страна чекори и лесно може да се скрати за да се вклопи во практично секоја апликација.Да се осигура дека вода, нечистотија и ' рѓа не се проблем, оваа backsplash карактеристики трајни црна пластична конструкција.

Особините