.

adidas Унисекс-Дете Racer TR21 Работи за Чевли

adidas Унисекс-Дете Racer TR21 Работи за Чевли

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Работи-инспириран чевли за активни години.Редовно се вклопуваат.Mesh горниот нуди breathability.Лиен TPU пета парче за лесно и исклучување.Синтетички outsole обезбедува контрола.Од пета до пети, овие деца' adidas патики се инспирирани од удобноста на модерната трчање.На Cloudfoam midsole обезбедува удобност кога малку нозе чекор во нив и се чувствувате амортизирање во текот на денот.На е Направен од лесен и дише текстил.Овој број е Направен со високи перформанси рециклирани материјали и карактеристики на Направени со 50% од рециклираната содржина.

Особините