.

Reebok Жените CROSSFIT Благодат Tr Крстот Тренер

Reebok Жените CROSSFIT Благодат Tr Крстот Тренер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Ткаени, жакард поврзана горниот.Ниско-намалување на дизајн.Лиен sockliner.Forefoot flex жлебови.Triple-густина гумени outsole.Reebok Reebok беше основана за еден од најдобрите можни причини : спортисти сакав да трчаат побрзо.Така, во 1890-тите години, Јосиф Вилијам Фостер направени некои од првите познати трчање со шила во them.By 1895 година, тој беше во бизнис правење чевли со рака за врвот тркачи; и пред долго време неговата млада компанија, J. W. Згрижувачките и Синови, развиена меѓународна муштерии на истакнати спортисти.

Особините