.

Parallettes Крајната Тело Притиснете Parallettes Гравитацијата Фитнес Push Up Штандови Барови Calisthenics Домашна Употреба

Parallettes Крајната Тело Притиснете Parallettes Гравитацијата Фитнес Push Up Штандови Барови Calisthenics Домашна Употреба

DEN 4500.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Идеални за комерцијални фитнес центри и домашни спортски сали од која било големина.Направени со висока цврстина челик за максимална издржливост.Обезбедување на подобар стисок и ефективна зглоб заштита.Прецизниот дизајн, анти-корозија и удобен продавница.Широко се вклопуваат за домашна и комерцијална употреба.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Материјал : Челик Боја : Како на Сликата Покаже Плоштадот Цевка со Дијаметар : Прибл 35mm/1.4 во Пакет Тежина : Околу 6450g Пакет Листата : 2 * Притисни До Барови Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините