.

Оптика Комплет - Вклучува Компактен Серија 4x32 Пушка Опсег + Алуминиумски Прстени + Топ-на Гората - Претставува за KSA Корекција Крикет и Chipmunk .22 Пушки

Оптика Комплет - Вклучува Компактен Серија 4x32 Пушка Опсег + Алуминиумски Прстени + Топ-на Гората - Претставува за KSA

DEN 1624.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Претставува Овој Целосно Оптика за Полнење За Употреба Со Корекција KSA .22 Крикет и Chipmunk Пушки.Вклучува Компактен 4x32 Пушка Опсег, Прстени И KSA Корекција Фабрика Оптика Монтажа База.Обемот е Азот Обвинет за Времето Отпорни Фоки и Целосно Прилагодлив за WIndage / надморска Височина.Оваа Точка Не може да Се Извезува Надвор Од САД.Материјал : Алуминиум, Боја : Мат црно, Зголемување : 4x, Серија : Компактен Оптика, Ефективна Цел Дијаметар : 32-милиметри, Приспособување на Дипломирање : 1/4" MOA, Reticle : Опсег проценка reticle, Цел Дијаметар : 32-милиметри, Пушка Излез Ученик : 8мм, Око Олеснување : 3", Должина : 7.75 во, Максимална Поле на Гледање (стапки на 100 yds.) : 36.6, Со 4x зголемување во овој опсег, можете јасно да ги видите објект од долги и пука прецизно, Мулти-обложени леќи ја намалува светлината рефлексии, ќе се овозможи подобра светлина пренос за добра видливост, надворешноста црна мат финиш на овој компактен пушка опсег нуди мазна и стилски изглед, Вклучува збир на појавување на мат црна боја Алуминиумски обемот прстени месеци - ( ПЛАНИНАТА ДЕТАЛИ ) Направени од страна на KSA , Боја : Црна, Обезбедува солидна едно парче планината за прикачување на обемот прстени и оптика, Одговара на камен-темелник KSA Крикет и Chipmunk пушки, кои имаат 3 завртка дупки drilled надвор на врвот, ве Молиме бидете сигурни да се провери што пушка и бидете сигурни дека тоа има 3 обемот планината завртка дупки на врвот, кои се предуслов за правилна инсталација на овој комплет, Едноставна bolton инсталација со вклучена Монтажа Завртки, не Бара постојани промени на вашата пушка - Сите вклучени предмети се сосема нови со Производство Гаранција Од Дефекти.

Особините