.

WDONGX Исклучителна Врата се Справи со 10pcs Zine-Легура Кристал Фиока Копчиња Мебел Врата се Повлече Рачка за Салон Кабинет Кујна Копчиња (Големина : Сребро)

WDONGX Исклучителна Врата се Справи со 10pcs Zine-Легура Кристал Фиока Копчиња Мебел Врата се Повлече Рачка за Салон Кабинет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за повеќето стандардни вратата големини. 10pcs Zine-Легура Кристал Фиока Копчиња Мебел Врата се Повлече Рачка за Салон Кабинет Кујна Копчиња.Материјал : Цинк легура.Боја : сребро.Тип : Мебел рачки и копчиња. 10pcs Zine-Легура Кристал Фиока Копчиња Мебел Врата се Повлече Рачка за Салон Кабинет Кујна Knobs Material : Цинк alloy Color : silver Type : Мебел рачки и knobs Pitch спецификација : 96 mm Quantity : 10 pieceonly над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Особините

Quantity:
10 piece
only the above package content, other products are not included. :
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering :
2. The color may show different differences, please understand :