.

Хидраулика Опрема Crimper Кабел Машина За Автоматско Жица Stripper Мултифункционален Соголување Алатки Crimping Клешти Терминал 0.2-6.0mm2 алатка Воздух Цилиндри (Боја : Д3, Зелен?

Хидраулика Опрема Crimper Кабел Машина За Автоматско Жица Stripper Мултифункционален Соголување Алатки Crimping Клешти

DEN 981.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Соголување различни видови на жици, Сите-во-едно различни жица операции.Прилагодлив на вилицата лесно да лупам дебели и тенки жици.Одземање на силата на вредноста модул,.Легура соголување глава, ги разголеа жица опсег : 0.2-6.0mm2 AWG22-10,.Соголување должина фиксна железница.Crimp Изолирани и Не-Изолирани Терминали 0.5-6.0mm2 AWG22-10,Сечење Мултифункционален брз жица stripper Series на Д3 Серија на D2 Series на D1.

Особините