.

Теорија на Мажите Hilles Кашмир Colorblocked Џемпер

Теорија на Мажите Hilles Кашмир Colorblocked Џемпер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кашмир.Увезени.Не Затворање затворање.Суво Чистење Само.Colorblocking кашмир creckneck.Нашиот потпис Hilles екипажот вратот направен од 100% кашмир карактеристики боја блокира панел додавање на еден суптилен поп да класичен силуета Овој џемпер може да се надополни со фармерки или било кој спортски панталона.

Особините