.

Достав Двојно Двострано Лента Тешки (10FT), Отстранлив за Обновливи Монтажа Лента, Супер Леплива Лента

Достав Двојно Двострано Лента Тешки (10FT), Отстранлив за Обновливи Монтажа Лента, Супер Леплива Лента

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

CRYSTALE ЈАСНО ЛЕНТА Изработена од премиум акрилик-гел материјал, нашата транспарентна селотејп со постојан лепило овозможува почиста начин да се одржи работи заедно работи на температури се движат од 0℉ 200℉.ПЕРАТ ОБНОВЛИВИ БЕЗРЕЛСОВ - Лесно да се отстрани и нема да го оштети ѕидови или површини и не остава остатоци.Кога перат лента добива валкани, може да се мијат со вода и да се исуши за да ја поврати својата висока stickiness.УЛТРА НАДГРАДИ STICKINESS - Нашите двострано лента може да се држиме за речиси секој мазна површина.Ве молиме Имајте на ум : тоа не е препорачливо да се користи за нестабилен ѕидови,се избегне предизвикување на површината на ѕидот за да падне.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Димензии : должина 10 метри ,ширина 1.18 во,дебелина 0.078 во.Custom size, отсечени правото големина на лента што треба, Држи до 18 килограми за тула, бетон, камен, стакло, метал, пластика, тула, дрво и повеќе.MUTIFUNCTIONAL УПОТРЕБА - Употреба за тоа да се поправи или ставете објекти како што се слики, автомобил телефон држачот за ѕид налепници, куки, леплива влошки, и телефонскиот случаи.Оваа проѕирна леплива лента може да се користи во канцеларијата или дома и носи голема погодност за вашиот живот!.

Особините