.

OTGO Мини Воздух Вакуум Притисок Мерач на Притисок Метар -1bar -30inHg 1/4,Назад Планината

OTGO Мини Воздух Вакуум Притисок Мерач на Притисок Метар -1bar -30inHg 1/4,Назад Планината

DEN 162.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤Овој вакуум manometer е dial инструмент со двојно скала.Интерфејсот е на задната страна на притисок колосек. ❤Овој показател може да се користи за да се измери воздух, вода, нафта, гас, и се друго што не е корозивни да месинг. ❤ts мерен опсег е 0~-30in Hg или 0~-1bar , Широка апликации - вода, масло, воздух и повеќе, е голем воздушен притисок мерен инструмент со стабилни перформанси. ❤Со мини големина, тоа е погодно да се носат. ❤Мерен Опсег : 0~-30in Hg / 0~-1bar; Конекција : 1/4" BSPT Конец; Изглед дијаметар : 50mm;.

Особините