.

360 степени Rotatable Монтажа на Ѕид за Чистење со Четка Ѕид Почисто со Долга Рачка Микрофибер Прашина Четка Ѕид Четка за Миење Таванот Четка Прозорец за Перење Полнење с

360 степени Rotatable Монтажа на Ѕид за Чистење со Четка Ѕид Почисто со Долга Рачка Микрофибер Прашина Четка Ѕид Четка

DEN 2241.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤Мултифункционален Триаголен Четка : Ова чистење со четка може да се користи за чистење на стакло, земјата, ѕид, јаз, агол, автомобил, тоа е лесно да се чисти, издржливи!Тоа доаѓа со 2 различни облека и стружење лента, на облека се на влакна текстил и жанила крпа односно, стружење лента може да се отстрани и да се мијат по волја.На 45см/17.72 во(за) не ' рѓосувачки челик пол може да се издолжени,без разлика колку е голема тоа е,ние не се плаши дека тоа нема да биде суспендиран.Главата може да се ротира 360 степени. ❤Флексибилни 360° на Ротација : На четка карактеристики 360°на ротација и 180° заеднички практичен дизајн, може да се користи за чистење без оставање мртви агли, оваа четка е одлична за кафе на маса, тросед и кревет, ѕид мртви агли, скалите, итн. ❤Влажна и Сува Четка : Оваа четка обезбедува поголема чистење област.Жанила крпа + влакна текстил карактеристики силната апсорпција на вода и може да се чистат прашината лесно.Тоа е заштеда на време и напори за заштеда кога се користи за прозорецот за чистење. ❤Едноставна Операција : долг пол е совршен за високи места.Поширокото поле, е наменета за еден раце работа.Тоа е лесно и напор, кој е совршен за стари лица и деца. ❤Ефикасно Чистење : Оваа четка карактеристики ефикасно чистење, кој може да се користи за чистење на прашина и влакна.Нашите четка е совршен за нафта дамките и нечистотијата, па може да се користи за чистење кујна и чевли. 25 см четка домаќинство стружење ѕид, плафон таванот стакло средства за чистење mop Descriptions : Чистење на Подот Четка : Нашата четка исчисти вашата кујна, тврдо дрво, мермер, плочка, ламинатни, или керамички подови брзо, лесно и безбедно.Мулти-сцена Апликации : Длабоко чистење алатка, висока позиција бришејќи, триаголен дизајн, nanofiber крпа, 360° нема мртви краеви, 1 втора крпа промени, повеќе функции, виси складирање 2 Видови на Облека : Погоден за различни сцени.Корални фланелен боксери платно (моќни деконтаминација) жанила платно (чисти без да остават ) Длабоко Чистење : Бесплатно поврзување, поврзување на челични цевки најмногу до 100 cm/39.37 во(околу), не се плаши да не се избриша на високи места, двојно чистење, стружење и чистење во еден, заштеда на грижите и напор.Ротирачки Дизајн : 360°ротација за чистење без мртви краеви, смрди исклучување на дамки, апсорбира и поправки суви и влажни дамки одеднаш.Пакет се Вклучени : 1 * четка.

Особините