.

NC Home net црвено Метла Дома Не-Стап Коса Метла Бања Бања Избрише Вода четка Scraper Издржам Зелена

NC Home net црвено Метла Дома Не-Стап Коса Метла Бања Бања Избрише Вода четка Scraper Издржам Зелена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Домаќинство метла.Силна густина PP материјал се користи.Убедливо стакло, влакна, дамки, прав, пена, сите добиеше далеку, убедливо вода стружење, а scrape на чиста, остави никаква трага, проблеми со веќе не мора, едноставен и лесен, лесно и работната енергија.Ефикасно чистење на земјата, ѕидовите, стакло, не се плаши од потопување, лесен за чистење, scrape, деконтаминација, прашина отстранување не се плашат.Отстрани метла главата, може да се користи сам, лесен и брз, да заштедат време и напор, ги задоволат различните потреби, не носат косата, водата може да бидат измиени чисти.Производот категорија : Метла спецификации : зелена, сива, розова материјал : пластични и нерѓосувачки челик.

Особините