.

АЦЕ Стакло 9610-14 Instatherm Прилог Инка, 500 mL Капацитет, 24/40 Надворешниот Врвот, 29/42 Внатрешна Дното

АЦЕ Стакло 9610-14 Instatherm Прилог Инка, 500 mL Капацитет, 24/40 Надворешниот Врвот, 29/42 Внатрешна Дното

DEN 15651.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 18.0 " L X4.0 " W X4.0 " H. Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 3.0 Lbs.Дипломирал Instatherm прилог инка обезбедува прецизни греење за реактор системи бара загреана или постојана температура за додадена фарадеев закон.Funnels функција стандард коси надворешниот врвот на зглобовите и дното PTFE stopcock внатрешна зглобовите.Сите funnels вклучуваат 9698-20 поврзување контролер кабелот.

Особините