.

(1000pcs) 3/8-16X12 Превоз Завртки со Појавување на Хексадецимален Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван Бродови Слободни во САД

(1000pcs) 3/8-16X12 Превоз Завртки со Појавување на Хексадецимален Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

3/8"-16 X 12".Превоз Завртки со појавување на Хексадецимален Завртки, Полн Конец.Челик, Топло Натопи Поцинкуван. 3/8"-16 X 12", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Превоз Завртки со појавување на Хексадецимален Завртки, НИ Единици, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.

Особините