.

DBPOWER 11.5 Преносни DVD Плеер, 5-Час Вграден-на Полнење на Батеријата, 9 Вртливата Екран, Поддршка за CD/DVD/SD Картичка/USB, Далечински Управувач, 1.8 Метри со Автомобил Полнач, М

DBPOWER 11.5 Преносни DVD Плеер, 5-Час Вграден-на Полнење на Батеријата, 9 Вртливата Екран, Поддршка за CD/DVD/SD Картичка/USB,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ВИСОК КАПАЦИТЕТ вградената БАТЕРИЈА】се Види на сите вашите омилени ТВ емисии и филмови или споделите вашите деца да бидат ангажирани од страна на гледање на омилениот цртани филмови, додека сте на пат.Вграден-во 2500 m Ah литиум батерија осигурува 5 часа на видео репродукција.DBPOWER 11.5" Преносни DVD Плеер опремен со три напојување - изградена-во батеријата, автомобил полнач, и AC адаптер, заради тоа служи за подолг период на време пред да мора да ја дополните. 【МУЛТИМЕДИЈА ПОДДРЖАНИ】Директни игра во формат : CD,DVD,CD-R/RW,DVD-R/+R,DVD+RW/-RW, VCD,SVCD(но не и blu-ray DVD); До 32 GB USB и SD-Картичката не се поддржани; MP3/WMA/WAV, JPEG, MPEG2/AVI/DIVX се поддржани.Тоа е Регион слободни. 【SWIVELING ЕКРАН】9 инчен екран со уникатен дизајн. 800*480 Вртливата Екран добива на 270 степени ротација и за 180 степени друга функција.DBPOWER Преносни DVD Плеер може да се swiveled како таблета лесно и монтиран на задната страна на вашиот автомобил е потпирачи за глава (глава воздржаност) додека сте на патот патувања со вашето семејство. 【ДВОЈНА ГОВОРНИКОТ& ПОГОЛЕМ ВОЛУМЕН】 Двојна говорникот дизајн.DBPOWER Пренослив CD Плеер е интегриран со две моќни стерео звучници, што го прави јачината на звукот погласни и појасни.Исто така, DVD плеер е со 3.5 мм слушалка џек на десната страна, така што ќе може да се добие концентрирани и јасен звук. 【ПОСЛЕДНИТЕ МЕМОРИЈА & REMOTE CONTROL】, уште Една карактеристика што треба најмногу е тука.DBPOWER работи на универзална оперативниот систем преку далечински управувач.Пауза точка мемориска функција го прави вашиот преносен DVD плеер во можност да ги собереш вие до каде сте лево за последен пат.QIGROP Гаранција : ние обезбеди 24/7 по-продажбата на услугата и 12-месеци гаранција за да се обезбеди имаш 100% задоволни купување искуство.

Особините