.

PartyMars 100Pcs Јасно Пластични Ножеви-Пластични Сребрениот Ножеви-Пластичен Прибор за јадење-Кристал Расположливиот Ножеви Пакет-за Еднократна употреба Flatware-Пластичн?

PartyMars 100Pcs Јасно Пластични Ножеви-Пластични Сребрениот Ножеви-Пластичен Прибор за јадење-Кристал Расположливиот Ножеви

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Употреба : за Еднократна употреба за лесен пост партија cleanup.Не машина за миење садови, микробранова печка и фурна безбедно.Производ Функција : Пластичен прибор за јадење со елегантен кристално јасен сјај да одговара на било какви табела оркестарот.Мулти-Прилики : Идеална за свадби, вечери, празник партии, специјални прилики, се грижеа настани и многу повеќе.Удобен : се Организира од страна на секое место на поставување за формално оброк или куп заедно во бифе бар.Безбедност : BPA-Free и Не-biodegradable.Име : Пластични Knife Color : Кристал Clear1.Јасно пластика сребрениот сет вклучува 100 пластични Knife2.За еднократна употреба за лесен пост партија cleanup.Не машина за миење садови, микробранова печка и фурна safe3.Пластичен прибор за јадење со елегантен кристално јасен сјај да одговара на било какви табела decor4.Идеална за свадби, вечери, празник партии, специјални прилики, се грижеа настани и more Arrange од секое место на поставување за формално оброк или куп заедно во бифе бар.

Особините