.

288-Count Допир на Боја Премиум Пластични Предници, Жолта Училишниот Автобус

288-Count Допир на Боја Премиум Пластични Предници, Жолта Училишниот Автобус

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум пластични предници во Жолта Училишниот Автобус. 288-Count предници, 12 пакети на 24 секој.Во тешка категорија пластика за дополнителна сила.Во согласност со висок квалитет, боја за појавување, и внимание на детали во секој Креативен Конвертирање на Допир на Боја на производот.Најголемиот дел од Случајот, Жолта Училишниот Автобус Прибор за јадење Премиум Предници 288ct.За секој случај ќе добиете 12 поединечни пакети кои содржат 24ea.Одлично за голем Роденден Партии, Црквата Настани, Спортски Настани, Компанијата Партии, Добротворни Настани и многу повеќе!Ќе го спаси голема кога ќе се купи од страна на случај!.

Особините