.

Dual Оценет Компресија Конектор, Алуминиум Повлечи - Ал Серија - Една Дупка, 2/0 Жица Големина, 3/8 Студ Големина, 0.94 Ширина, 2.81 Должина, 0.24 Дебела, Маслиново

Dual Оценет Компресија Конектор, Алуминиум Повлечи - Ал Серија - Една Дупка, 2/0 Жица Големина, 3/8 Студ Големина, 0.94

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Произведени од високо спроводливост алуминиум цевки.Центар за запре обезбедува соодветна кабелска инсталација.Едб галвански да се обезбеди отпорност на корозија.Означени со умре индекс.Конектор забива се обложени со оксид инхибитор и ограничени.NSI двојна оценет компресија конектор произведени од високо спроводливост алуминиум цевки.Центар за запре обезбедува соодветна кабелска инсталација.Едб галвански да се обезбеди отпорност на корозија.Означени со умре индекс.Конектор забива се обложени со оксид инхибитор и ограничени.Наведени за 35 KV максимум кога се правилно инсталирани. 1-1/4-инчи лента по должина. 0.69-инчи OD од 0.44-инчи ID.

Особините