.

О Цр*p! Лулка Капа Шушка Fixer Скалпот Спреј + Скалпот Маска Дуо од Фрида Бебе Смирува Бебето Скалпот, го Спречува Сушењето и Снегулки

О Цр*p! Лулка Капа Шушка Fixer Скалпот Спреј + Скалпот Маска Дуо од Фрида Бебе Смирува Бебето Скалпот, го Спречува Сушењето

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ТИМ - за Да најдобро се третираат + спречи ронлив scalps, се влага на заклучување со Маска на Скалпот, се следат со Flake Fixer Систем, а заврши со rehydrating со Главата Спреј.ШУШКА НАДВОР од Скалпот Маска (Чекор 1) омекнува снегулки време за чистење бебето скалпот.ХИДРАТ + ЗАШТИТА - Скалпот Спреј (Чекор 3) хидрира скалпот за да се спречи сушењето.БЕЗБЕДНО - Противалергиски + дерматолог за да се тестираат.КОЖАТА-БЛАГОТВОРНО - Исполнет со смирувачки алое + calendula екстракт.ДОБРИ НЕШТА САМО - Слободен на pthalates, parabens, сулфати, синтетички мириси, бои, + формалдехид. 5 FL МЛ BUNLE SET - Нашиот 5 fl мл Скалпот Маска и 5 fl мл Скалпот Спреј е совршен шушка борба против дуо.Стил : Скалпот Маска+Спреј Дуо.

Особините