.

uxcell Вратата Дното Издржам F-Форма Алуминиум Легура на База со 3.2-инчен Црна Најлон Четка 39-инчен x 3.54-инчен

uxcell Вратата Дното Издржам F-Форма Алуминиум Легура на База со 3.2-инчен Црна Најлон Четка 39-инчен x 3.54-инчен

DEN 1367.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Алуминиум Легура на база и Најлон четка, анти- ' рѓа и издржливи.УВ стабилизира, сигурен, долго-траен, цена-ефикасен.Четка во голема мера се намали на инфилтрација на светлина, воздух, ветер, дожд и снег, спречување на топлина на косата, контрола на пенетрација на чад и гасови.Четка Вратата Извишува се дизајнирани за да го запечати јазот помеѓу дното на вратата и на врвот на прагот или под површината.Широко се користи на ескалатор, лифт, кабинет, машински алатки, итн. 1. Алуминиум Легура на база и Најлон четка, анти- ' рѓа и издржливи.2. УВ стабилизира, сигурен, долго-траен, цена-ефикасен.3. Четка во голема мера се намали на инфилтрација на светлина, воздух, ветер, дожд и снег, спречување на топлина на косата, контрола на пенетрација на чад и гасови.4. Четка Вратата Извишува се дизајнирани за да го запечати јазот помеѓу дното на вратата и на врвот на прагот или под површината.5. Широко се користи на ескалатор, лифт, кабинет, машински алатки, итн.Спецификација : Име на Производ : Вратата Brush Main Боја : Црна, Сребрена Tone Material : Алуминиум Легура, Nylon Weight : 404g Brush Должина : 100cm / 39-inch Brush Висина : 8cm / 3.2-inch Total Висина : 9cm / 3.54-inch Package Содржина : 1 x Вратата Четка.

Особините

Product Name:
Door Brush
Main Color:
Black, Silver Tone
Material:
Aluminum Alloy, Nylon
Weight:
404g
Brush Length:
100cm / 39-inch
Brush Height:
8cm / 3.2-inch
Total Height:
9cm / 3.54-inch
Package Content:
1 x Door Brush