.

1-1/4 Со Ниска Густина Полиетилен Пластична Род (8' Должина/Род)

1-1/4 Со Ниска Густина Полиетилен Пластична Род (8' Должина/Род)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој род има одлична отпорност на корозија за широк опсег на ставки.Може да се намали со дрво го видов и drilled со редовни метални делови.Со Ниска Густина Полиетилен има .92 густина.Полу-цврсти, со добра отпорност и отпорност на триење.Тоа е бело, проѕирни со работни температури од 0°С - 140° F.

Особините