.

15-5PH Нерѓосувачки Челик Круг Род 1.00 Дијаметар x 1 Нога Должина 1 Парче

15-5PH Нерѓосувачки Челик Круг Род 1.00 Дијаметар x 1 Нога Должина 1 Парче

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

АМС 2300, АМС 5659. Прецизност земјата, +/-.003" дијаметар толеранција.Често се користи за брзини и шахти, што ја одржува сопствената отпорност на корозија во температури до 1100° F. Магнетни. 15-5 PH Нерѓосувачки Челик Круг Род 1.00" Дијаметар x 1 Метри Должина. 15-5 PH Нерѓосувачки Челик Круг Род, 1.00" Дијаметар x 1 Ft.Должина.

Особините