.

Се изгради Essentials MCH-375-WP-ORB се Изгради Essentials BECH-375-WP 3-3/4 Инчен Центар до Центар Жица Кабинет се Повлече

Се изгради Essentials MCH-375-WP-ORB се Изгради Essentials BECH-375-WP 3-3/4 Инчен Центар до Центар Жица Кабинет се Повлече

DEN 1484.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убаво заврши да се вклопуваат добро со било décor Направена од издржлив материјал, обезбедување на траен производ ги Вклучува сите неопходни монтажа хардверски Спецификации : Центар до Центар : 3.75" Должина : 4.0944" Материјали : Челик Вклучува : 1 (Еден) Кабинет се Повлече и 1 (Еден) Завртка M4 Пакет.

Особините