.

Стив Маден Bbailey Core Ранец Сина Една Големина

Стив Маден Bbailey Core Ранец Сина Една Големина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Канал вашиот внатрешен детството дива кога ќе парадирањето на Стив Маден® Bbailey Core Ранец!Оваа мини ранец flaunts на pebbled, faux-кожени горни.Патент затворање.Топ кука се справи со двојна прилагодливи рамо ремени.Надворешноста пред zip џеб.Отстранлив wristlet торбичка нуди лесен on-the-go изглед.Рамно дно.Две внатрешни работи патент џебови со дополнителни лизга џебови.Поставата се направени од полиестер.Увезени.Мерења : Ширината на Дното : 6 1⁄4 во Длабочина : 5 во Висина : 9 1⁄2 во Рака Должина : 33 во Рака се Откажат : 15 1⁄2 во Справи со Должина : 6 1⁄2 во Справи со Пад : 2 1⁄2 во Тежина : 15.2 оз.

Особините