.

carduran Ранци за Жените Модни Чанти Пливање Водоотпорен Сува-Влажни Поделба Плажа Ранец со Чевли Оддел

carduran Ранци за Жените Модни Чанти Пливање Водоотпорен Сува-Влажни Поделба Плажа Ранец со Чевли Оддел

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На дното на голема отворање на е чевли складирање дизајн, и чевлите се сместени одделно без дамки други предмети.Двојно рамо, рака функции со висока јачина, трајни и носат-отпорни.Така, на ранец е мека и удобна за носење, и нема да се чувствувате непријатно за долго време се користи.Сува и влажна поделба дизајн го прават тоа погодно за родителите да ги носат влажна и сува објекти во исто време.Складирање торба во голема мерка е погоден за море, плажа, патување, пливање, и др.Спецификации : На дното на голема отворање на е чевли складирање дизајн, и чевлите се сместени одделно без дамки други предмети.Двојно рамо, рака функции со висока јачина, трајни и носат-отпорни.Така, на ранец е мека и удобна за носење, и нема да се чувствувате непријатно за долго време се користи.Сува и влажна поделба дизајн го прават тоа погодно за родителите да ги носат влажна и сува објекти во исто време.Складирање торба во голема мерка е погоден за море, плажа, патување, пливање, и др.Точка Име : Ранец Материјал : Полиестер Карактеристики : Водоотпорен, Трајни, Корисни Димензии : 40cm x 31cm x 20cm/15.75" x 12.2" x 7.87" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ранец(Не се Вклучени Други).

Особините