.

ANINILY Ранец За Девојки, Кафена И Бела Husky Ранец Колеџ Кеси Жените Торба Daypack Bookbags Патна Торба

ANINILY Ранец За Девојки, Кафена И Бела Husky Ранец Колеџ Кеси Жените Торба Daypack Bookbags Патна Торба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од издржлив полиестер и кожа, all-inclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1 Главната преграда со двојно-патент затворање, 2 странични џебови, 1 пред zip џеб,4 мали прегради и 1 zip џеб внатре.Прилики : секојдневна употреба, ден-патувања, патува, пешачење, кампување, училиште.Овој повик торба со бои и стил дека може да се одразат на вашата личност ќе се фати сите очи.Тоа е, мора да имате персонализирана торба дека ќе се нагоре ниво на вашиот стил.

Особините