.

Прашка Ранец Спа Камен И Трендафил Цвеќе Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

Прашка Ранец Спа Камен И Трендафил Цвеќе Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Прашка Торба Е Поместена Рамо Ремени За Да Се Осигура Дека Вие Сте Удобно, Дури И Ако Носиш Ранец Во Текот На Целиот Ден.Можете Да Ги Користите Во Текот На Целиот Ден Долго Без Уморни.Повеќенаменски Daypack : Ова Crossbody Торба Совршен За Активности На Отворено И Спорт, На Пример : Пешачење, Патување, Кампување, Качување, Велосипедизам, Музички Фестивал, Ритла, Пикник, Риболов, Фитнес Центар, Тренингот, Трчање, Џогирање, Прошетка, Шопинг, Парк, Одмор, Ден Патувањето, Датум И Секојдневна Употреба.Практичен Дизајн - На Предната Страна Чудни Патент Џеб, Го Прави Лесно Да Се Носат Моќ Банка.Прашка Торба Големина : 15.Мултифункционален Кеси - Може Да Се Користи Како Прашка Ранец, Crossbody Торба, Торба, Прашка Пак, Градите Торба, Патна Торба, Ранец Чанта, Прашка Чанта, Пешачење Торба, Работа Или Бизнис Торба, Погоден За Канцеларија, Отворено, Деловни И Други Прилики.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Неопходен Мини Ранец За Вашите Потреби.Патент Затворање Дизајн,Прилагодлив На Рака Со Здрав Кука На Два Начини На Носење (Лево Или Десно).Answer : ___________________________ Note : Нормален Обичен Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена, За Време На Епидемија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ако Сакате Да Патуваат, Природа Или Да Се Искачи Планините, Можете Да Се Донесе Нашите Лесни Ранец.Џебовите На Двете Страни Се Погодни За Чување На Лицето Ткива, Очила За Сонце, Итн.Тоа Е Утеха За Рамото, Грбот, Градите.5 Инчен (Должина X Ширина X Висина)Ова Патување Пешачење Daypack Е Направен Од Високо-Квалитет Полиестер Влакна, Трајни И Дише, Погоден За Мажите И Жените.Мала Големина И Голем Капацитет.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.

Особините