.

ROGERDAJ Кактус USB Ранец,Момче Девојки Жени Мажи Возрасни Колеџ Патна Торба Ранци со Двете страни Џеб,Повеќенаменски Bookbag Стилски Симпатична, Прилагодлив Рамо Ремени (17

ROGERDAJ Кактус USB Ранец,Момче Девојки Жени Мажи Возрасни Колеџ Патна Торба Ранци со Двете страни Џеб,Повеќенаменски Bookbag

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјали : Пешачење Ранец Е Направен Од Високо Водоотпорен Најлон Ткаенина, Добро Направени Во Ткаени И Отпорно На Гребење Кои Се Даваат Сила И Долго-Траен Перформанси Со Минимална Тежина.Лесен И Пространа : Само 0.Најдобар Подарок : Прекрасен Божиќ,Роденденот И Trav Сезона Подарок За Adlut Тинејџерка.97 lb, Но Навистина Пространа.Service : Ако Имате Било Незадоволство, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил.По-Продажбата На : Услуга Ако Имате Било Незадоволство, Ве Молиме Да Не Ни Остави Негативен Или Неутрален Повратни Информации Веднаш.Вие Не Мора Да се Грижите За Пакување До Кога Ќе Одам На Викенд Пикник Или Кампување Патување.Функција : Практичен Подароци И Подароци Кои Можете Да Им Даде На Вашиот Пријател Семејство,Тие Ќе Бидат Многу Среќни.Странични Џебови : Трајни Џебовите На Двете Страни За Вода Во Шишиња, Мали Чадори И Други Items This Ранец Е Отпечатена Со Шема, Многу Кул.Ергономски Дизајн : Рамо Ремени И Поместена Дише Задниот Панел Може Да Се Заштити Вашиот ' Рбетниот Столб И За Да Се Олесни Рамо Оптоварување, Многу Погодна За Сите Корисници.Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил.Ние И Ветуваме Да Ви Обезбеди Висок Квалитет На Услуга На Клиентите И Да Се Потрудиме Да Ги Споделите Со Секој Клиент Се Добие Добар Шопинг Искуство Тука.Ние И Ветуваме Да Ви Обезбеди Висок Квалитет На Услуга На Клиентите И Да Се Потрудиме Да Ги Споделите Со Секој Клиент Се Добие Добар Шопинг Искуство Тука.Ова Е Лаптоп Со Добар Квалитет Платно Туристички Ранец.Свитка Торба Во Свој Џеб За Чување И Да Ја Отпакувате Тоа Кога Ќе Стигнете До Вашата Дестинација.

Особините