.

OSOCE Конвертибилна Прашка Торба Секојдневен Прашка Ранец Градите Crossbody Торба Подароци Спорт Патување Водоотпорен

OSOCE Конвертибилна Прашка Торба Секојдневен Прашка Ранец Градите Crossbody Торба Подароци Спорт Патување Водоотпорен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Внатрешна големина (12 * 7 * 1.9"), 0.5 lb, мала тежина и практични, вкупно 3 џебови, вклучувајќи 2 предни џебови (главна џеб 12 * 6 * 1.5", малиот џеб 6.8 * 6.8"), еден анти-кражба џеб (12*7*0.4") на грбот.Погодна за двете левата рака и десната рака со D-облик пластични тока на двете страни.Тешко и издржливи.Може да се користи како градите торба или еден рамо ранец.Направени од 230 D шифрирана полиестер, мала тежина, абење отпор, не исчезнува, еколошка заштита, удобно, без мирис, итн.; Цинк легура патентите, нема рѓа, силен, донесе 50,000 се повлече тест; 0.04" дебела рамо, рака со рефлексивни ленти може лесно да се носат 22 lb.Поздравниот доказ, НЕ 100% водоотпорни, па ве молиме да не ги користите во поројниот дожд, Може да се користи како гласник торба / торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / градите торба / патна торба / работа или бизнис торба, погоден за канцеларија, училиште, отворено, деловни и други прилики. 3 Години се Обнови услуга, квалитет на прашањето во рок од 3 Години, Слободна Замена за вас, 24-час онлајн услуга.30-годишниот фабрика со 5000 луѓе е посветен на ранци.

Особините