.

Жаба Пишам Обука,Симпатична Жаба Медиокритет Обука Писоар за Момчиња со Смешни со Цел Целта,Жаба Форма Пишам Тренер

Жаба Пишам Обука,Симпатична Жаба Медиокритет Обука Писоар за Момчиња со Смешни со Цел Целта,Жаба Форма Пишам Тренер

DEN 595.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : ПП материјал.Еколошки материјал,nontoxic и нема чуден мирис.Големина : 11.4 x 8.3 x 5.9 инчен / 29 21 x x 15 cm(L x W x H).Симпатична облик : Зелена симпатична жаба да се поднесе жалба до дете момче и чувајте ги заинтересирани ќе пишам во жаба медиокритет обука.Лесно да се инсталира : слот внатре мазна,лесно да се чисти,може да се одвои од дизајн,инсталација погодност,голем капацитет,колку повеќе толку подобро бебе boo.Погоден : Многу корисни тоалет обука за момчиња на возраст помеѓу 1 и 6 години.

Особините