.

ЛЕЛЕ 6.6 x 5.2 ft Фотографија во Позадина на Екранот Nonwoven Позадина за Фото, Видео Сива

ЛЕЛЕ 6.6 x 5.2 ft Фотографија во Позадина на Екранот Nonwoven Позадина за Фото, Видео Сива

DEN 261.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Мулти-функција] : 6 7/12 x 5 1/4 ft nonwoven сива позадина е совршен за фотограф, блогер или настан во излет за да остварите видео продукција во You Tube, live stream дома, и портрет дигитална фотографија во студио. [Издржлив Материјал] : Полипропилен материјал карактеристики добра способност да апсорбираат светлината, без да предизвика рефлексија; Обновливи и здрав материјал полипропилен е со вода repellency, габа, дамка Идеален за производот снимки на облека, накит или губење на модели. [Едноставни за Одржување Свитлива ткаенина за заштеда на простор и лесен транспорт на различни работни места. [Погодно да се Прилагоди] : Позадина со мала тежина, лесно може да се закачи или отстранети и се цврсто утврден од стеги во повеќето услови; Вкупната Димензија(Lx W) : 78 3/4" x 63" (200 x 160 см).Изработени од 100% чист муслин, добра вертикална смисла и издржливи.Ако е потребно, ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.

Особините

Good vertical sense :