.

PinPix 4x29 Инчен Црна Слика Рамка, Оваа 1.25 Инчен Обичај Дрво Постер Рамка е Црна, Одлична за Вашиот Уметност и Фотографии - Доаѓа со 060 Plexi Стакло (2WOM-J40023)

PinPix 4x29 Инчен Црна Слика Рамка, Оваа 1.25 Инчен Обичај Дрво Постер Рамка е Црна, Одлична за Вашиот Уметност и Фотографии

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со 060 Plexi Стакло, брановидни поддршка и жица виси сет за монтирање на ѕид!.Изработени од Дрво - оваа една од еден вид обичај слика рамка ќе се зајакне било парче на уметноста ќе се стави во тоа!.Се вклопува 4x29 инчен Фотографии!Реалната големината на Рамката (заврши големина) е 6x31 инчи.Оваа рамка е 1.25 инчи широка и 0.0000 инчи висок.Тоа има .25 инчен усна (делот кој го опфаќа вашата слика) и 0.5000 инчен rabbet (простор помеѓу усна и назад на рамката, max дебелина на уметноста оваа рамка може да се одржи).

Особините