.

Расположливиот Масажа Табела Листови - Бело - Заштитна Ламинат, Отпорни на Абење - Мека, Противалергиски и Хигиенски (Сет од 5)

Расположливиот Масажа Табела Листови - Бело - Заштитна Ламинат, Отпорни на Абење - Мека, Противалергиски и Хигиенски (Сет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Расположливиот Благотворно БЕЛА Масажа Табела листови : Противалергиски ќе не дамка под - Изработени од не-плетени материјали; Не-Леплива; не остава насоки без Мирис, Дамка Отпорни; ги Штити масажа табелата подолу оставајќи чисти по секоја употреба.Хигиенски еднократна Употреба само.Достапни како збир на 3 или Сет на 5 листови - се Зголемува Масажа маса;-мора да Има за Бањи и Салони.Масажа на кревет/ табела лист дава дека критични свежи и хигиенски да се чувствуваат клиентите кои услови ги за добивање на квалитетна масажа сесии.Оваа бела боја масажа-табела лист е направен од ламинат материјал кој го чува дамка доказ и не дозволува percolation на масажа масла на табелата површината подолу.Со користење на овој лист, масажа табела секогаш се појавува неискористени и чиста и не бара чистење по секоја сесија.Овој лист е на доволно големи димензии и исклучително мека на кожата.Тоа не detangle со насоки, како и други материјали.Секој лист е дизајниран за еднократна употреба само и мора да се отстранува по.Поставување на таквите листови, висок е комунални производ за салони, бањи и салони за масажа.

Особините