.

Apsley Лен Луксузен Sateen Ткаат Памук Pima 3-Парче Масажа Табела Спа Лист Сет (Кралска Сина Боја, Линија Шема)

Apsley Лен Луксузен Sateen Ткаат Памук Pima 3-Парче Масажа Табела Спа Лист Сет (Кралска Сина Боја, Линија Шема)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Памук Pima. ◆ 3-Компјутери Set Вклучува : Една Опремени Лист (36" x 77") Инчен, Еден Рамен Лист (61" x 100") Инчен, Секое парче се проверуваат за висок квалитет. ◆ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Нашите производи се поткрепени со неверојатно услуги на клиентите; ние сме посветени да правејќи се дека имате одличен искуство, од моментот кога ќе поставите вашата нарачка до откако ќе започнат со користење на вашата нова постелнина.ЦЕЛ СЕГА, нема ризик.Нашите високо-квалитетни дизајни одговара на било какви оркестарот и остварување на крајната подарок идеја за мажи и жени, Мајки и Татковци, на Вљубените - Мајка - Денот на Таткото и на Божиќ.Најдобро за секоја соба во вашиот дом - спалната соба, гости, детска соба, одмор дома.Им даде на вашите клиенти масажа за да се сеќавам секој пат кога ќе користите овие масажа табела листови (табела не се вклучени).Овие мека уште неверојатно издржливи листови направен од 100% Памук Pima материјал чувствувам одлично против кожата, овозможувајќи луксузно свиленкаста, удобно искуство.Брзо сушење, овие Памук Pima листови се конструирани да трае, да се обезбеди трајност преку повтори перења.

Особините