.

LSXLSD 10pcs Воз Светлина Пејзаж Тревник Железничката Светилка Пост Изгледот Мини Градина Уличните Светилки Модел Изградба на Улична Светилка Играчка Улична Светилка ?

LSXLSD 10pcs Воз Светлина Пејзаж Тревник Железничката Светилка Пост Изгледот Мини Градина Уличните Светилки Модел Изградба

DEN 398.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еднаш ќе се инсталира, таа ќе стане одличен модел и позадина декорација.Совршен подарок за роденден партии, Денот на Вљубените, враќањето дома, на Божиќ и другите празници.Главно се користи за декорација на вашиот модел на изгледот. 10pcs Воз LED Светло Пејзаж Тревник Железничката Светилка Пост Изгледот Мини Градина Уличните Светилки Модел.Погоден за железници пејзажот зграда колекции.Совршен за мини самовила градина, архитектура модел, diy минијатури пејзаж украси.Преку овие производи, направете ја вашата платформа или улица сцена повеќе живи.Тоа може да се користи за декорација на архитектонски модели, песок маси, ленти, пејзажи и архитектонски.10 воз LED светла пејзаж тревник железничката светилка пост изгледот мини градина улична светилка модел за градење scaledescribe : 10 компјутери 1 : 100 1 : 500 или 1 : 200 скала модел железнички воз светлина пол минијатурната градина пејзаж уличното осветлување LED.Прозрачна боја : топло бела светлина; напон : 3 V.Погоден за големи железнички пејзаж на градежни колекции.Многу погодна за мини самовила градина, архитектонски модел, diy минијатурни пејзаж декорација.Најдобар подарок за модел декорација.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Light боја : топло бела light1 : 100 Висина : 11 cm/4.33 inches1 : 150 Висина : 9 cm/3.54 inches1 : 200 Висина : 7.5 cm/2.95 inches The пакетот вклучува : 10 модел воз LED lightsnotes : Поради различни рачни мерења, ве молиме оставете мала големина разлики.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Особините

Material:
Stainless steel
Light color:
warm white light
1:
100 Height
1:
150 Height
1:
200 Height
The package includes:
10 model train LED lights :
notes:
Due to different manual measurements, please allow slight size differences. :
If you have any questions about our products or services, please contact us. We will do our best to solve any problems and provide you with the best customer service. :