.

SDFDSSR Бела Акрилна Колона Светлина Свет Отворено Столб светилка Викторија Суд Пост Капа Светла Отворено Водоотпорен Колона Фенер Парк уличните светилки Декорација

SDFDSSR Бела Акрилна Колона Светлина Свет Отворено Столб светилка Викторија Суд Пост Капа Светла Отворено Водоотпорен Колона

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Материјал и дизајн : нерѓосувачки челик база, акрилик абажур, едноставен дизајн, нека немирниот ум и се врати да едноставност, едноставен и лесен за осветлување, што ги прави луѓето да падне во љубов со него, и оние кои знаат како да уживаат во свежо разговор никогаш нема да ја заборавам светлината и нејасен допир светлина. ★Карактеристики на производот : водоотпорен, рѓа-доказ, дожд-доказ, снег-доказ, не се плаши од лоши временски услови, висока температура прскање технологија, windproof абажур, лесно да се чисти и долг животен век. ★Компатибилен со различни светилки : користете E26/E27 основните Lumiled сијалица (максимум 60 W, не вклучувајќи сијалица).Тоа е целосно компатибилен со блескаво светилки и LED светилки. ★Лесно да се инсталира : Тоа може да се користи за пјер-тип на база на инсталацијата, вие само треба да го жица и да ја поправите завртки, можете да почнете да работат, работата е едноставна и брза, по водоотпорен третман, целосно времето-отпорни, погоден за повеќето отворено влажни места, може да ви обезбеди со повеќе Високо ниво на безбедност. ★Најдобра услуга : обезбедување на Квалитетот е основен принцип.Ние сме посветени на обезбедување на висок квалитет на услуга, високо-квалитетни производи и брза испорака.Ние имаме професионална услуга за клиентите тим кој може да одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.

Особините