.

Z-Лајт 554PHBS-536P-Б.К 1 Светлината Отворено Пост Монтирани Тела, Црна

Z-Лајт 554PHBS-536P-Б.К 1 Светлината Отворено Пост Монтирани Тела, Црна

DEN 2367.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 Светлината Отворено Пост Монтирани Тела.Фати урбана селото се чувствуваат со ова отворено пост-монтирани тела.Својот елегантен мат црна заврши над двојна рамки подобрува романтична seedy стакло сенка, додавајќи својата мистика и драма.

Особините