.

Inktastic 2022 Господин Нова Година Бебето Лигавче

Inktastic 2022 Господин Нова Година Бебето Лигавче

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Бебето 1 2022 Нова Година облека. 2022 Господин Нова Година партија Бебе Лигавче облека за бебе момче.Нашите bibs се чешлани прстен-откачи памук.Засилен со кука и јамка затворање.Создадени само со најдобрите и softest на материјали, што им овозможи на малата една да остане чиста и удобно.Печатени со најдобрите директно на облека технологија на печатење со користење само на ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ мастило, креирање на безбедно и удобно лигавче.На bibs топлина се излечи, па bibs се во можност да бидат измиени безброј пати и не покажува никакви исчезнува, напукнување, или губење на бојата.Inktastic, е едно семејство во сопственост на бизнис кој отпечатоци на сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобар клиент искуство од почеток до крај.Симпатична babys првиот 2022 Нова Година дизајн кој вели господин Нова Година.

Особините