.

Малку Јуниори Девојка Долго Деверуша Фустан Свадба Цвет Девојки Формална Церемонија Партија Фустани Chiffon Без Ракави

Малку Јуниори Девојка Долго Деверуша Фустан Свадба Цвет Девојки Формална Церемонија Партија Фустани Chiffon Без Ракави

DEN 1031.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Патент затворање.Рака Мие Само.Совет : за Нашиот цвет девојка се облекуваат големини се движат од 2 до 14. Ве молиме погледнете го Dideyttawl големина на табелата пред да купите.Ние обезбедуваме прилагодено фустани за слободни,ако сте меѓу големини или не знаат која големина одговара, ве молиме да ги доставите вашата девојка висина, половината и биста големина до нас, ние може да се направи опремени се облекуваат за вашата девојка.Брчките се неизбежни кога укината и транспортирани.Можете да железо фустан на ниска температура по приемот.И нежно рака мие и сува-чисти се препорачува.Chiffon ткаенина е мека и елегантен.Памук лагер го прави вашето дете се чувствува многу утеха во тоа.Pleated high-waisted дизајн, измени половината.Вертикален бранови на здолниште,го зголемува чувството на хиерархија.Лак на предната страна на половината,лента sash на назад и скриен патент затворање.Pls се однесуваат на големината на табелата на левата страна.нашата големина на табелата не е ист како НАС големина на табелата.За повеќето точни одговара,ви препорачуваме проверка на детали мерењата пред да купите.Ако ви треба помош, контактирајте ме во секое време.Совршен за девојка посебни прилики како свадба цвет девојка се облекуваат,прв причест фустан,дипломирањето,матурска,прием,церемонијата,вечер Церемонија Партија,baptismpageant фустан,роденден Церемонија Партија облечи,Нова година облечи,уметничка слика пукаат,празник повод и други важни формален или специјални прилики.

Особините