.

Curipeer Бебе Девојка Крштевка Фустан Класичен Малиот Крштевање Свадба Tulle Облека за Пролет Лето

Curipeer Бебе Девојка Крштевка Фустан Класичен Малиот Крштевање Свадба Tulle Облека за Пролет Лето

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Материјал : Деликатна и удобно ткаенина, поставата е 100% памук, дише и мека.Дизајн : Мека мулти-слој tulle фустан со кавга ракави и елегантен чипка флорални везови.Повод : Погоден за свадба, роденден,шоу, уметничка фотографија итн.Совети : фустанот е лабава половината и здолниште должина покривање на колена, ви предлагам да не големина нагоре.Пакет : 1 компјутер бебе девојка се облекуваат.

Особините