.

AVAZU 0-6T Голема Bowknot Церемонија Чипка Везови Фустан Деца Бебе Девојки Партија Туту Gown Фустани со Headwear

AVAZU 0-6T Голема Bowknot Церемонија Чипка Везови Фустан Деца Бебе Девојки Партија Туту Gown Фустани со Headwear

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Мало Бебе Девојка Дете Партија се Облекуваат Млади Девојки Голема Bowknot Чипка Везови бал Фустан со Headwear.КАРАКТЕРИСТИКИ - Монтажни Голема Bowknot, Тантела и Цвеќиња,Слободни Headwear, бал, Назад Zip, без Ракави, околу Врат,Коленото Должина,Возбудува Прекрасни Фустани за Бебе Дете Принцезата Девојки.Мек Материјал Направен од висок квалитет на мека Полиестер + чипка ткаенина, направи вашата прекрасна бебе девојки тело Удобно и Дише Кожата-пријателски.ПРИЛИКИ - Велигден,Божиќ Ден,Крштевки,Фотографирање Пука,церемонија,роденден,перформанси, свадба, првото име на ден, формално ден,Крштевки итн.Перење Methon - Перење тоа одделно за да се избегне боење со чиста вода во обични температури.Не миење со топла вода; Висат да се исуши.Боја : Црна+розова | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Особините