.

Valterra 9307S ABS Портата Вентил, 3 FPT, Метал Воздух Цилиндар

Valterra 9307S ABS Портата Вентил, 3 FPT, Метал Воздух Цилиндар

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 38.862 cms (L) x 5.842 cms (W) x 3.302 cms (H).Тип На Производ : Вентил.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Мексико.Неограничен проток, едноставна push/pull операција, идеален за брзо shut-off.

Особините