.

VEVOR Синџир Линк Ротирачка Врата за Полнење Поцинкуван Челик Возен Ограда 6 Универзална Песна Заградата Синџир Линк Возен Портата Хардвер за Полнење 2 Солидна Гумен?

VEVOR Синџир Линк Ротирачка Врата за Полнење Поцинкуван Челик Возен Ограда 6 Универзална Песна Заградата Синџир Линк Возен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Возен Врата за Полнење : Таму е збир на синџир линк ротирачка врата за полнење во нашиот пакет, вклучувајќи и еден двоен тркала превозникот, шест универзална песна загради, две цевки песна ролки, една ролна портата latch, со две задни тркала загради, и два клучеви, тоа може да се задоволат сите ваши потреби за градење на едноставен лизгачки врати.Издржливи можете да го користите да се изгради лизгачки портата на вашата фарма, пасишта, живина пенкала, манор, и сите големи места ви треба.Нашите лизгачки врата за полнење ќе ви донесе многу изненадувања.Само да се земе тоа.Материјал : 201 Од Не ' Рѓосувачки Челик & Поцинкуван Челик.Пакет Тежина : 30.8 кг/14 кг.Пакет Димензија : 7.1 x 12.4 x 11.9 во/18x31.5x30 cm.Тркалање ограда комплет се состои од премиум 201 од не 'рѓосувачки челик и поцинкуван челик, издржлив и не е лесно да' рѓа и корозивна.Таму е двојно тркала превозникот, универзална песна загради, цевки песна ролки, портата latch, задните тркала загради, и клучеви за вас, и тие може да се користи за да се изгради лизгачки вратата.Додека ги следите инструкциите, тркалање вратата за полнење е многу лесно да се инсталира.Материјал : 201 од не ' Рѓосувачки Челик & Поцинкуван Steel Package Тежина : 30.8 кг/14 kg Package Димензија : 7.1 x 12.4 x 11.9 во/18x31.5x30 cm.

Особините