.

3M Оган Бариера Пломби FD 150+, Црвена, 10.1 fl мл Кертриџ

3M Оган Бариера Пломби FD 150+, Црвена, 10.1 fl мл Кертриџ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Firestop тестирани до 3 часа во согласност со ASTM E 814 (УЛ 1479), а МОЖЕ да/ULC S115. Оган resistive заеднички систем тестирани до 4 часа, во согласност со ASTM E 1966 (УЛ 2079).Континуирано печат останува свитливи и овозможува за типичен цевка движење.На база на вода за лесна инсталација, расчистување и отстранување на отпадот.Високо-отпад формула значи ограничување на намалување.Ре-enterable и repairable оган бариера пломби.

Особините