.

Полирање абразивни алатки 6mm месо тело Impeller Мелење Хартија Размавта Тркала Главата Mandrel, што се Користи За Ротари Дупчење И Полирање на Ролетни Со Капак Полирање на

Полирање абразивни алатки 6mm месо тело Impeller Мелење Хартија Размавта Тркала Главата Mandrel, што се Користи За Ротари

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за вашето полирање потреби, овие полирање тркала се погодни за метална површина за чистење, брусење, прашина отстранување, deburring, полирање, соголување остатоци, и отстранување на оксиди.Силна мелење сила, силна издржливост, силна издржливост, голема база на затегнувачка цврстина, висока мелење притисок, и добар ефект.Тоа е погоден за брусење и полирање на метални и неметални сложени површини, длабока дупка полирање и да се заврши, особено конвексни и конкавни површини и страни.Особено погоден за кроење, мелење, полирање оние нерамни површини и страни. 6mm (справи со дијаметар) x 25мм (висина) x 15mm (мелење глава дијаметар).Идеален за полирање на накит или други металугрија purposes Strong мелење сила, силна издржливост, силна издржливост, голема база на затегнувачка цврстина, висока мелење притисок, и добар ефект.Тоа е погоден за брусење и полирање на метални и неметални сложени површини, длабока дупка полирање и да се заврши, особено конвексни и конкавни површини и страни.Особено погоден за кроење, мелење, полирање оние нерамни површини и sidessize : 6mm (справи со дијаметар) x 25мм (висина) x 15mm (мелење глава дијаметар)6mm (справи со дијаметар) x 25мм (висина) x 20mm (мелење глава дијаметар)6mm (справи со дијаметар) x 25мм (висина) x 25мм (мелење глава дијаметар)6mm (справи со дијаметар) x 25мм (висина) x 30мм (мелење глава дијаметар)6mm (справи со дијаметар) x 25мм (висина) x 40mm (мелење глава дијаметар)6mm (справи со дијаметар) x 25мм (висина) x 50mm (мелење глава дијаметар)6mm (справи со дијаметар) x 25мм (висина) x 60mm (мелење глава дијаметар)6mm (справи со дијаметар) x 25мм (висина) x 80mm (мелење глава дијаметар).

Особините